مش میلگرد

توری مش ساده و آجدار از انواع توری مش هستند که در حالت رول یا برگ تولید و به فروش می رسد. توری جوشی کاربرد فراوانی در ساختمان سازی دارد و قیمت خرید توری جوشی بنابر سایز میلگرد و چشمه تغییر می کند. توری مش یا توری جوشی نوعی توری مشبک فلزی است که با میلگرد ساده یا آجدار ساخته می شود. این نوع توری که با نام مش جوشی نیز شناخته می شود در صنعت ساختمان سازی و به ویژه برای مسلح کردن بتن فونداسیون به عنوان شبکه میلگردی کاربرد فراوان دارد.

برای تولید توری مش جوشی بر خلاف توری حصاری ، توری مرغی و توری گابیون که مفتول ها به هم تابیده و بافته می شوند، میلگردها را به صورت طولی و عرضی به هم جوش می دهند. دلیل نامگذاری این محصول به نام توری جوشی ، نحوه اتصال میلگردها به یکدیگر است. مش جوشی بنا بر سایز و نوع میلگرد ، سایز چشمه ها و رولی و برگی بودن آن در انواع مختلفی تولید و در بازار به فروش می رسد که بسته به نوع کاربرد و نیاز مشتریان خرید داری می گردد. 

توری مش به علت شکل هندسی و مقاومت شبکه ای بالایی که دارد می تواند باعث سرعت بخشیدن به  عملیات ساخت و ساز شده و بنابراین در مصرف هزینه ، زمان و میلگرد صرفه جویی شود. به این محصول معروف و پرطرفدار در جهان ” مش مهندسی” هم گفته می شود علت اصلی استقبال مهندسان از این محصول، استحکام و تنوع آن است. بطور کلی متریال مهندسی کمی وجود دارد که بتواند با مش رقابت کند. توری مش یک محصول ویژه بوده که به صورت گسترده و مشخص در زمینه های مختلف صنعتی ، ساختمان سازی و کشاورزی استفاده می شود. قیمت مش جوشی با توجه مشخصات فنی آن تغییر می کند و قبل از خرید توری مش جوشی باید به این نکته توجه داشت. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص مشخصات و ویژگی های فنی ، انواع آن و همچنین قیمت این محصول می پردازیم.

موارد کاربرد شبکه های ميلگردی مش : 
– سقف های کامپوزیت
– سازه های پیش ساخته بتنی
– پی و دیوار و سقف و …
– پروژه های سد و کانال سازی و مترو و …
– نرده کشی و ایجاد موانع جهت انبارها و کارخانجات
– دیوار و قطعات پیش ساخته کامپوزیت
– کف سالن ها ، انبار ها ، اتوبان ها و فرودگاه ها
– ساخت پی ها و فونداسیون های بتونی
– ساخت تونل ها، صنعت مترو و پل ها
– ساخت سد های بتونی ، کانال های آبرسانی
– حصارکشی اطراف انبارها، فرودگاه ها، پارکینگ ها و غیره …
– در ساخت سیلو های بتونی ؛ مخازن بتونی و …

مزیت های استفاده از شبکه های ميلگردی مش:
– صرفه  اقتصادی نسبت به دیگر روش ها به لحاظ صرفه جویی در مصالح و وزن و زمان
– مقاوت بالای شبکه ها به دلیل جوش نقطه ای و منظم بودن گره ها
– تسریع عملیات جاگذاری مفتول نسبت به سایر روش ها
– تسهیل حمل و کاهش هزینه های نصب
– رعایت صحیح مبحث نهم مقررات ملی ساختمان
– صرفه جویی بهینه در مصرف میلگرد

برای کسب اطلاعات بیشتر برای راهنمای خرید توری مش جوشی با کارشناسان فروش پایافولاد و با شماره تلفن 00983535259500 در تماس باشید.

اسکرول به بالا