خاموت اتوماتیک

خاموت زن دستی

با توجه به تجربه گسترده در این زمینه شرکت ها در شمار تولید کنندگان و صادر کنندگان دستگاه خاموت زن هستند.تولیدکنندگان با استفاده از حق بیمه، مواد اولیه با کیفیت و پیشرفته را فراهم می کنند و با حداقل تلاش خود این دستگاه خاموت زن را برای ارائه عملیات سریع و آسان به خصوص برای ساخت خاموت طراحی کرده اند این دستگاه خاموت زن در تولید پیشرو بوده و عمر بلند مدتی دارد.

ویژگی ها :

انتخاب زاویه (صاف کردن،خم شدن و برش) تنها در عمل است.کنترل دیجیتال که نفس عمل دستگاه خاموت زن را تشکیل می دهد.قفسه ای که میله مواد وارد آن می شود.دستگاه خاموت زن می تواند زاویه آلیاژ آهن را در اشکال متنوع با توجه به نیاز خود را خم کند و همچنین می تواند زاویه دو میلگرد را در یک زمان با بهره وری بالا و بسیار ساده تنظیم کند.

مزایا:

افزایش بهره وری

پایدار طولانی از قطعات یدکی

شیب روغن دستگاه به طوری که هیچ نگهداری در آن نباشد.

کاهش اصطکاک

و تضمین افزایش طول عمر دستگاه خاموت زن.

با توجه به این مزایا عمر دستگاه خاموت زن بالا رفته است و همچنین ضریب امنیتی دستگاه خاموت زن با توجه به خم دقیق زاویه به دست آمده است.

ویژگی های فنی دستگاه خاموت اتوماتیک

در دستگاه های خاموت اتوماتیک امکان قطر کار از 5 تا mm 12 استفاده می شود میکرو کنترل که با کامپیوتر به تجسم گرافیکی داده ها و طرح آنها شبیه خاموت برنامه ریزی شده است. تغذیه دو جهته و خم شدن با سرعت الکترونیکی در حال تغییر است .واحد هیدرولیکی با روغن های داخلی ، سیستم خنک کننده هوا با سوپاپ و خم پین مطابق با قوانین بین المللی برای هر سیم 5 تا mm12 طراحی شده است .در دستگاه خاموت اتوماتیک امکان استفاده از یک منبع جمع کننده و حداکثر سرعت خم وجود دارد.

 گروه تجاری پایا صنعت یزد را (شماره ثبت۱۲۲۳۰) در زمینه تولید انواع خرپا تیرچه،خاموت،اسکلت فولادی و… با برندتجاری پایا فعالیت مینماید و پذیرای تمام سفارشات شما مشتریان گرامی از سراسر کشور میباشد.

اسکرول به بالا