جدول وزنی سپری

جدول وزنی سپری آهنی

 در جدول زیر به تفصیل وزن سپری آهنی شرح داده شده است. طول سپری , سایز, چگالی و سایر پارامترهای تاثیر گذار در وزن سپری نیز به تفصیل بیان شده است. وزن سپری آهنی ارائه شده در این جدول بر حسب طول 6 متر، محاسبه شده است.

ردیف  سایز سپری آهنی وزن هر شاخه سپری آهنی (kg) – وزن هر شاخه 6 متری سپری
1 سپری 2 5.5 کیلوگرم
2 سپری 2.5  8 کیلوگرم
3 سپری 3  10.5 کیلوگرم
4 سپری 3.5  14 کیلوگرم
5 سپری 4  17.5 کیلوگرم
6 سپری 4.5  22 کیلوگرم
7 سپری 5  26 کیلوگرم
8 سپری 6  37.5 کیلوگرم
9 سپری 7  50 کیلوگرم
10 سپری 8  62 کیلوگرم
11 سپری 9  80 کیلوگرم
12 سپری 10  98 کیلوگرم

وزن سپری

سپری آهنی یکی از مشتقات فلزات می باشد که با نام پروفیل T نیز در بازار شناخته می شود.این نوع پروفیل یکی از مقاطع مورد استفاده در صنعت و ساختمان سازی به شمار می آید. از کاربردهای این نوع پروفیل می توان به ساخت انواع درب و پنجره، اتصالات پل ها به ستون ها، ساخت سازه های فلزی، ستون و خرپا ، اسکلت گلخانه ها، سقف های شیشه ای و… اشاره کرد. اما سپری ها عموما برای ساخت درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرند. شهرآهن از جمله ارائه دهنده های انواع سپری است، جهت خرید و همچنین صادرات آهن الات از جمله صادرات میلگرد می توانید با گروه پایافولاد تماس حاصل فرمایید.

بر اساس شکل ظاهری و استاندارد اشتال سپری ها در دو شکل لبه گرد و لبه تیز تولید می شوند. انواع سپری ها نیز  بر اساس سه استاندارد DIN EN 10055 ، DIN59051, DIN1022 تولید می شود.

سپری های تولیدی معمولاً در ضخامت های  ۰/۹ تا ۲/۵ میلیمتر تولید می شود. ضخامت 2 میلیمتر نسبت به سایر انواع سپری ها از کاربرد بیشتری برخوردار است، لبه های سپری نیز بر حسب میلیمتر قابل اندازه گیری می باشد به طور معمول اندازه لبه ها و دیواره ها با یکدیگر برابر است بعنوان مثال  سپری نمره 10 دارای اندازه لبه ای برابر با 100 میلیمتر می باشد. استاندارد طول سپری های تولید شده در ایران 6 و 12 متر می باشد.

کارخانه های تولید کننده سپری آهنی

محبوب ترین کارخانه های تولید سپری در ایران شامل

  • جهان پروفیل پارس
  • نبشی شکفته مشهد
  • کیان پرشیا
  • شرکت مجتمع توس حجت
  • صدرا پروفیل تهران و … می شوند.

کاربرد سپری در ساختمان

سپری در ساختمان به عنوان خرپا و مهار کننده ، در اسکلت گلخانه ها در نورگیر ساختمان و همچنین در صنایع سد سازی مصرف می گردد.

روش تولید سپری آهنی

نورد گرم یکی از متداولترین روش ها برای شکل دهی فلزات می باشد. در این روش  ابتدا شمش فولادی از نوع بلوم ، با مقطع و طول مشخص را به درون کوره وارد می کنند سپس وقتی به درجه حرارت نمورد نظر رسید در قفسه های نورد ابتدایی، مقطع آن را کاهش و طول آن را افزایش می دهند و در پایان نیز فلز با عبور از قفسه های میانی و پایانی به سپری تبدیل می شوددر گام نهایی نیز دستگاه برش سپری مورد نظر را در طول دلخواه برش می دهد و قیمت آهن بر اساس وزن آن محاسبه می شود.

در جدول زیر می توانید وزن سپری را با شرح کامل خصوصیات و ویژگی ها مشاهده کنید. طول سپری , سایز, چگالی از جمله پارامترهای مهم در تعیین وزن سپری می باشد. 

جدول وزنی سپری

چنانچه سوالی در خصوص  وزن پروفیل سپری  وزن سپری 3 کاربرد سپری قیمت سپری 5 وزن سپری 5 قیمت سپری آهن و همچنین قیمت میلگرد،قیمت تیرآهن و پروفیل دارید با ما در گروه پایافولاد در تماس باشید.

آهن آلات دانشیان فعالیت خود را ضمن عضویت در اتحادیه آهن فروشان یزد در زمینه خرید و فروش آهن آلات در دهه۱۳۶۰ در شهر یزد آغاز  و‌ در ادامه در کنار بازرگانی آهن آلات شرکت گروه تجاری پایا صنعت یزد را (شماره ثبت۱۲۲۳۰) به منظور ورود به شاخه تولید انواع خرپا تیرچه،خاموت،اسکلت فولادی و… با برندتجاری پایا فولاد در سال ۱۳۸۹ تاسیس نمود. 

مهم ترین فعالیت های گروه پایافولاد :

•  فروش انواع میلگرد، تیرآهن، نبشی، ناودانی، پروفیل، ورقهای آلیاژی و صنعتی ، انواع آهن 

آلات ساختمانی و صنعتی و…

•  تامین کننده آهن آلات و ارائه دهنده خدمات به سازمانها ونهادهای دولتی، شرکتهای خصوصی و اشخاص

•  هماهنگ کننده با باربری،جهت ارسال بار خریداری شده توسط مشتری

•  اطلاع رسانی قیمت های محصولات فولادی 

•  در اختیار داشتن شبکه بزرگی از مصرف کنندگان که مناسب تجار و تولیدگران می باشد.

با عنایت بر اینکه روند خرید از گروه پایافولاد به دو صورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر است جهت رفاه حال شما قیمت تمامی محصولات به ویژه قیمت میلگرد هرروزه بروزرسانی می گردد. در نظر داشته باشید که به طور میانگین پس از ثبت و تایید سفارش شما محصول خریداری شده یک الی سه روز کاری تا دریافت در مقصد زمان می برد.

بعلاوه شما عزیزان جهت دریافت مشاوره در خرید میلگرد می توانید با شماره ۰۳۵۳۵۲۵۹۵۰۰ تماس حاصل نموده و از اطلاعات بیشتری بهره مند گردید.

پس از استعلام قیمت محصول توسط شما، کارشناسان فروش گروه پایافولاد، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را در قالب پيش فاكتور به اطلاع شما می‌رسانند. پس از تایید پرداخت، واحد حمل و نقل گروه پایافولاد دستور بارگیری و ارسال بار را دریافت می‌کند؛ و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری، اقدام می‌نماید.

با ما در ارتباط باشید:

03535259500

03535239500

دفترمرکزی:یزد-سه راه حکیمیان-ابتدای بلوار پاکنژاد

انبارمرکزی:شهرک صنعتی ولیعصر زارچ-انتهای فاز دوم

ساعت کاری شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8:30 تا 15:00 پنج شنبه ها از 8:30 تا 13:30